stats__label__articles

Športovec mesta Partizánske za rok 2022

Aj tento rok prebieha v týždenníku TEMPO anketa športovec mesta Partizánske za rok 2021/2022 v ktorej nechýbajú ani naši členovia. O víťazoch v jednotlivých kategóriách rozhodnú čitatelia týždenníka hlasovaním. V nasledujúcich riadkoch si zodpovieme základné otázky - ako a do kedy môžete zahlasovať a takisto si v krátkosti predstavíme zástupcov nášho klubu.

Prvú polovicu základnej časti hodnotí Dušan Ďuríček

Po siedmych zápasoch základnej časti majú kluby Hyundai extraligy navzájom odohraný zhodný počet zápasov. Aj vďaka tomu nastal čas na priebežné zhodnotenie doterajšieho vývoja súťaže žien. Momentálne sa tím Dušana Ďuríčka nachádza na 3. mieste tabuľky, keď dokopy nazbieral 16 bodov za 5 výhier, 1 prehru po predĺžení a 1 prehru. Potešili najmä výhry proti Kysuckému Nové Mestu a Nemšovej, no takisto dobrý dojem spravili ženy Harvardu v zápase proti Spišskej Novej Vsi. Doterajší priebeh zhodnotil hlavný tréner ženského tímu Dušan Ďuríček.

Pred televíznymi kamerami víťazne

Premiérový domáci zápas pred kamerami JOJ Šport priniesol súboj tímov, ktoré sa stretli aj v baráži o extraligu. Po dlho vyrovnanom priebehu sa nakoniec pred početnou kulisou radovali z výhry hráčky FBK Harvard Partizánske.

V súboji o priebežné prvé miesto úspešnejšie Pruské

V dohrávke 4.kola Hyundai extraligy žien zavítali hráčky Harvardu do Dubnice nad Váhom, kde svoje domáce zápasy hráva ŠK 98 Pruské. Pruské doposiaľ nestratilo ani bod a tento zápas tak bol priamym súbojom o post lídra tabuľky.

Senzačná výhra v Kysuckom Novom Meste

Základná časť florbalovej Hyundai Extraligy žien pokračovala uplynulý víkend stretnutiami 3. kola, v ktorom na seba narazili takzvané dvojičky. Florbalistky FBK Harvard Partizánske sa predstavili na pôde lídra súťaže FBK Kysucké Nové Mesto.

Úspešný vstup do sezóny

Florbalistky FBK Harvard v úvodnom dvojstretnutí, ktoré odohrali na domácej palubovke, získali štyri body. Najskôr v sobotu deklasovali Sabinov vysoko 16:1 a na druhý deň podľahli Spišskej Novej Vsi po predĺžení 6:7, keď o víťazstvo prišli sekundu pred vypršaním tretej tretiny.

Pred štartom Hyundai extraligy

Ženy Harvardu Partizánske vstupujú do novej sezóny, keď sa celkovo 2. krát v histórií predstavia v najvyššej florbalovej lige na Slovensku. Ešte pred začiatkom súťaže vám v článku priblížime systém súťaže, ale aj to, ké zmeny nastali v kádri Harvardu počas prestupového leta.