Krátké zprávy

stats__label__articles
FBK Harvard Partizánske

V Spišskej Novej Vsi tesná prehra

Netradične v pondelok cestovali ženy Harvardu do Spišskej Novej Vsi na televízny zápas proti domácej Kométe. Z víťazstva sa napokon po vyrovnanom zápase tešili domáce hráčky

Po reprezentačnej prestávke ženy opäť doma

V nedeľu 12.2.2023 privítajú o 15:00 aktuálne líderky tabuľky Hyundai extraligy - ŠK 98 Pruské.

Televízny zápas so šťastným koncom pre Harvard

Aj keď dve tretiny to bol s Nitrou výsledkovo vyrovnaný zápas, v tej poslednej naša elitná formácia ukázala svoju kvalitu a doviedla zápas do víťazného konca.

Ženy Harvardu naspäť na víťaznej vlne

Aj keď skóre zápasu hovorí o jasnej výhre, tá sa nerodila vôbec ľahko. Hurikán Bratislava prišiel bez svojich najväčších opôr no podali veľmi dobrý bojovný výkon a domáce hráčky dlho prelamovali ich obranu. Obraz na ihrisku sa však postupne začal premietať do skóre, ktoré sa zastavilo na čísle 9:3.

Súboj o priebežné prvé miesto zvládlo lepšie Pruské

V dohrávke 4. kola Hyundai extraligy sme ženy Harvardu nestačili na domáce Pruské, ktorému podľahli pomerom 7:4

Ďalším cenným skalpom Harvardu je úradujúci majster

Ženy nadväzujú na vydarený vstup do sezóny keď si v štvrtom zápase pripísali už tretiu výhru. Tentokrát skvelou formou zdolali Nemšovú na jej vlastnej pôde.

Starší žiaci na úvod sezóny s dvomi viťazstvami

Oba svoje zápasy zvládli presvedčivo a to 15:1 proti Červeníku a 15:4 proti Leviciam.

Po úvodnom dvojkole HEX so 4 bodmi

Vstup žien do Hyundai extraligy s výhrou nad Sabinovom a tesnou prehrou po predĺžení so Spišskou Novou Vsou.

Muži po reštarte s tesnou prehrou

Reštart sezóny mužskej 1. ligy znamenal pre tím mužov výjazd do Starej Ľubovne. Aj keď ešte 10 minút pred koncom zápasu Harvard vyhrával, domáci hráči nakoniec stav zápasu otočili a vyhrali o jeden gól.

Skvelý vstup dorasteniek do súťaže

Až dnešným dňom odštartovala súťaž dorasteniek. Prvý zápas odohrali naše dievčatá odohrali v Galante proti Modre, druhý zase proti domácemu tímu. V oboch zápasoch si dorastenky prípisali presvedčivú výhru.