Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 17 článků.
FBK Harvard Partizánske

Starší žiaci na úvod sezóny s dvomi viťazstvami

Oba svoje zápasy zvládli presvedčivo a to 15:1 proti Červeníku a 15:4 proti Leviciam.

FBK Harvard Partizánske

Po úvodnom dvojkole HEX so 4 bodmi

Vstup žien do Hyundai extraligy s výhrou nad Sabinovom a tesnou prehrou po predĺžení so Spišskou Novou Vsou.

FBK Harvard Partizánske

Muži po reštarte s tesnou prehrou

Reštart sezóny mužskej 1. ligy znamenal pre tím mužov výjazd do Starej Ľubovne. Aj keď ešte 10 minút pred koncom zápasu Harvard vyhrával, domáci hráči nakoniec stav zápasu otočili a vyhrali o jeden gól.

FBK Harvard Partizánske

Skvelý vstup dorasteniek do súťaže

Až dnešným dňom odštartovala súťaž dorasteniek. Prvý zápas odohrali naše dievčatá odohrali v Galante proti Modre, druhý zase proti domácemu tímu. V oboch zápasoch si dorastenky prípisali presvedčivú výhru.

FBK Harvard Partizánske

Opätovné spustenie súťaží

Od tohto týždňa sa opäť spúšťajú súťaže všetkých kategórií. Ako prvé do diania nastúpia naše dorastenky, ktoré v piatok 21.1.2022 cestujú na 1. kolo súťaže do Galanty. Viac informácií o zápasoch nájdete v programe zápasov.

FBK Harvard Partizánske

Prerušenie všetkých súťaží

Na základe nových opatrení sú celoštátne súťaže prerušené minimálne do 8.12.2021 a regionálne súťaže (mládež) minimálne do 14.1.2022.

FBK Harvard Partizánske

Jediný víkendový zápas

Muži nastúpili na pôde lídra 1. ligy v značne oklieštenej zostave, no aj napriek tomu siahali na body. Ušla im najmä druhá tretina, kedy Detva odskočila na rozdiel 5 gólov. V záverečnej časti zápasu ešte bojovali, no 1 gól im chýbal.

FBK Harvard Partizánske

Náročný zápasový program

Tento víkend mal Harvard na programe až 9 zápasov v 4 kategóriách. A ako sa nám v zápasoch darilo? Výsledkový servis nájdete v programe zápasov alebo po kliknutí na nadpis tejto správy.

FBK Harvard Partizánske

Stručné zhrnutie víkendu Harvardu

K slovu sa dostala aj kategória mladšej prípravky. Dva naše tímy - modrí a bieli - si zmerali sily na turnaji v Trenčíne. Muži si cez víkend pripísali bod za prehru po predĺžení. V druhom zápase už vyšli bodovo naprázdno

FBK Harvard Partizánske

Bilancia víkendu 6 zápasov - 6 presvedčivých výhier

Uplnulý víkend bol pre Harvard zatiaľ najúspešnejším v sezóne. Po dva zápasy odohrali naše ženy, mladší žiaci a staršia prípravka. Vo všetkých zápasoch sme si pripísali presvedčivé víťazstvá.