Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 15 článků.
FBK Harvard Partizánske

Muži po reštarte s tesnou prehrou

Reštart sezóny mužskej 1. ligy znamenal pre tím mužov výjazd do Starej Ľubovne. Aj keď ešte 10 minút pred koncom zápasu Harvard vyhrával, domáci hráči nakoniec stav zápasu otočili a vyhrali o jeden gól.

Skvelý vstup dorasteniek do súťaže

Až dnešným dňom odštartovala súťaž dorasteniek. Prvý zápas odohrali naše dievčatá odohrali v Galante proti Modre, druhý zase proti domácemu tímu. V oboch zápasoch si dorastenky prípisali presvedčivú výhru.

Opätovné spustenie súťaží

Od tohto týždňa sa opäť spúšťajú súťaže všetkých kategórií. Ako prvé do diania nastúpia naše dorastenky, ktoré v piatok 21.1.2022 cestujú na 1. kolo súťaže do Galanty. Viac informácií o zápasoch nájdete v programe zápasov.

Prerušenie všetkých súťaží

Na základe nových opatrení sú celoštátne súťaže prerušené minimálne do 8.12.2021 a regionálne súťaže (mládež) minimálne do 14.1.2022.

Jediný víkendový zápas

Muži nastúpili na pôde lídra 1. ligy v značne oklieštenej zostave, no aj napriek tomu siahali na body. Ušla im najmä druhá tretina, kedy Detva odskočila na rozdiel 5 gólov. V záverečnej časti zápasu ešte bojovali, no 1 gól im chýbal.

Náročný zápasový program

Tento víkend mal Harvard na programe až 9 zápasov v 4 kategóriách. A ako sa nám v zápasoch darilo? Výsledkový servis nájdete v programe zápasov alebo po kliknutí na nadpis tejto správy.

Stručné zhrnutie víkendu Harvardu

K slovu sa dostala aj kategória mladšej prípravky. Dva naše tímy - modrí a bieli - si zmerali sily na turnaji v Trenčíne. Muži si cez víkend pripísali bod za prehru po predĺžení. V druhom zápase už vyšli bodovo naprázdno

Bilancia víkendu 6 zápasov - 6 presvedčivých výhier

Uplnulý víkend bol pre Harvard zatiaľ najúspešnejším v sezóne. Po dva zápasy odohrali naše ženy, mladší žiaci a staršia prípravka. Vo všetkých zápasoch sme si pripísali presvedčivé víťazstvá.

Už túto sobotu ženy proti Likavke

Najbližší zápas žien je na programe už v sobotu 9.10.2021 o 18:00 proti Likavka. Príďte dievčatá povzbudiť. Režim zápasu je \"základ\", čo znamená že nie je treba testy ani očkovanie.

Z derby s nulou na konte

Vo víkendovom derby proti Topoľčanom sa nám nezadarilo, keď muži napriek dobrej hre nestrelili ani gól a prehrali 0:5