Krátké zprávy

stats__label__articles
FBK Harvard Partizánske

Po 9. kolách ženy na čele extraligovej tabuľky

Túto sezónu sú extraligové tímy veľmi vyrovnané a prvé štyri tímy delia len dva body. Na prvej priečke sa s 19 bodmi usadili naše ženy. Už najbližší víkend ich však čaká náročný zápas v Spišskej Novej Vsi.

FBK Harvard Partizánske

V úvodnom dvojkole novej sezóny polovičná úspešnosť

V prvom zápase sezóny Hyundai extraligy žien sme hostili Nemšovú, ktorej sme podľahli, no na druhý deň si naše ženy napravili chuť výhrou proti Pruskému.

FBK Harvard Partizánske

Extraliga žien začína už 9. septembra

V prvom kole privítame v domácom prostredí Nemšovú v repríze finále minulej sezóny. Zápas je na pláne 9. septembra 2023 (sobota) o 18:00 v MŠH Partizánske. Očakaváme opäť Vašu skvelú podporu.

FBK Harvard Partizánske

Majstrami Slovenska aj naši mladší žiaci

Po ženách pridali v tomto ročníku ďalší zlatý zárez naši ml. žiaci, ktorý sa stali Majstrami Slovenska po víťazstva na MSR v Trenčíne. Vo finále porazili Snipers Bratislava pomerom 8:2.

FBK Harvard Partizánske

Ženy FBK Harvard novými majsterkami Slovenska!

Rozprávka je dopísaná až do jej samého konca. Po minuloročnom postupe medzi slovenskú elitu sme dokráčali až na samotný vrchol. Vo vypredanej hale s 1200 divákmi sme vyhrali rozhodujúci zápas finálovej série proti Nemšovej v pomere 3:1 a pripísali si premiérový a historický titul z najvyššej súťaže.

FBK Harvard Partizánske

Finálová séria je vyrovnaná a o majstrovi sa rozhodne v Partizánskom

Na domácej pôde Nemšovej sme nevyužili dve šance na ukončenie finálovej série a po tesných výsledkoch 3:4 a 2:4 je séria vyrovnaná 2:2 na zápasy. Znamená to, že o ženskom majstrovi Slovenska vo florbale sa rozhodne v poslednom zápase, ktorý bude v sobotu 15.4.2023 o 18:00 v MŠH Partizánske.

FBK Harvard Partizánske

Po domácich zápasoch ženy Harvardu s majstrovským mečbalom

Úvodné zápasy finálovej série odštartovali prvý aprílový víkend v Partizánskom. V prvom zápase Harvard vyhral spôsobom štart-cieľ s výsledkom 4:2. Druhý zápas bol napínavý až do konca. Prakticky celú dobu viedla Nemšová, no Harvard sa v potrebných momentoch nakopol a po otočke a víťaznom zápasu Vrškovej v predĺžení na 8:7pp si pripísal druhý finálový bod v sérii hranej na tri víťazné zápasy.

FBK Harvard Partizánske

Ženy Harvardu sú vo finále!

Po dvoch semifinálových víťazstvách nad Pruským ženy Harvardu dosiahli už teraz historický výsledok nášho klubu. Po prvýkrát si zahráme finále. Našim súperom bude Nemšová. Prvý zápas je na programe v sobotu 1.4.2023 o 18:00 v MŠH Partizánske.

FBK Harvard Partizánske

Po prvých dvoch zápasoch skóre vyrovnané

Úvodné zápasy semifinálove série Hyundai extraligy medzi Harvardom a Pruským sa niesli vo vyrovnanom duchu. V prvom zápase sme si pripísali výhru po predĺžení. V tom druhom sme tesne ťahali za kratší koniec a stav série na zápasy je tak po prvom víkende vyrovnaný

FBK Harvard Partizánske

Semifinálová séria proti Pruskému

Ženy Harvardu si v semifinálovej série zmerajú sily proti víťazovi základnej časti, ktorý mal právo na výber súpera. Prvé zápas sa odohrajú najbližší víkend v MŠH Dubnica n. Váhom.