Archív článkov

Rozšírené filtrovanie
stats__label__articles

V súboji o priebežné prvé miesto úspešnejšie Pruské

V dohrávke 4.kola Hyundai extraligy žien zavítali hráčky Harvardu do Dubnice nad Váhom, kde svoje domáce zápasy hráva ŠK 98 Pruské. Pruské doposiaľ nestratilo ani bod a tento zápas tak bol priamym súbojom o post lídra tabuľky.

Senzačná výhra v Kysuckom Novom Meste

Základná časť florbalovej Hyundai Extraligy žien pokračovala uplynulý víkend stretnutiami 3. kola, v ktorom na seba narazili takzvané dvojičky. Florbalistky FBK Harvard Partizánske sa predstavili na pôde lídra súťaže FBK Kysucké Nové Mesto.

Úspešný vstup do sezóny

Florbalistky FBK Harvard v úvodnom dvojstretnutí, ktoré odohrali na domácej palubovke, získali štyri body. Najskôr v sobotu deklasovali Sabinov vysoko 16:1 a na druhý deň podľahli Spišskej Novej Vsi po predĺžení 6:7, keď o víťazstvo prišli sekundu pred vypršaním tretej tretiny.

Pred štartom Hyundai extraligy

Ženy Harvardu Partizánske vstupujú do novej sezóny, keď sa celkovo 2. krát v histórií predstavia v najvyššej florbalovej lige na Slovensku. Ešte pred začiatkom súťaže vám v článku priblížime systém súťaže, ale aj to, ké zmeny nastali v kádri Harvardu počas prestupového leta.

Nasledujúca sezóna bez mužov Harvardu

Koniec júna 2022 sa do histórie Harvardu zapíše čiernymi písmenami. Do tohto termínu bolo potrebné podať prihlášky do celoštátnych súťaží. Po dlhšie trvajúcich problémoch v tíme mužov sa klub rozhodol tento tím do ďalšieho ročníka neprihlásiť.

Titul je náš!

V sobotu sa v Partizánskom opäť raz písala výnimočná kapitola nášho florbalového klubu. Na programe bol druhý finálový zápas ženskej 1. ligy. Súperom domácich hráčok bol klub CAPITOL Floorball Team, ktorý pred súťažou spravil v lige veľký prestupový "rozruch". Do kádra nováčika ligy postupne pribúdali samé zvučné mená, ktoré už v slovenskom vrcholovom florbale mali odkrútený nejeden zápas. CAPITOL tak bol spolu s našim klubom považovaný za ašpiranta na titul.

Úspešný vstup do playoff!

Ženská 1. liga sa prehupla do vyraďovacej časti. V semifinále hranom na 2 víťazné zápasy si Harvard vybral za súpera bratislavský Snipers. Prvý zápas sa hral na palubovke súpera a naše ženy získali dôležitý bod.

V dôležitom dvojzápase polovičná úspešnosť

Muži pokračovali v 1. lige po prestávke zapríčinenej karanténou v družstve. Cestovali na vonkajšie zápasy do Trnavy a Záhorskej Bystice. Aj napriek veľmi oklieštenej zostave sa mužom podarilo doniesť cenné tri body za jednu výhru.