Súvisiace zápasy

FBK Harvard Partizánske
26_20231013_115445.jpg
8_20210928_161626.jpg

V prvých vonkajších zápasoch aj naďalej neporazené

Ženy vycestovali na svoje prvé vonkajšie zápasy. V sobotu porazili v Slovenskej Ľupči domáce florbalistky 3:10. O deň neskôr sa predstavili v Detve proti Fiľakovu a po výhre 4:8 sa usadili na 1. miesto tabuľky.

Z1: Fb Slovenská Ľupča 3:10 FBK Harvard

Zápas v Slovenskej Ľupči baby zvládli a domov vezieme tri body po výhre 10:3.

V našom tíme sa predstavili aj tri nové, mladé dievčatá z Nemšovej a Trnavy, ktoré posilnili naše družstvo. Dve z nich si v prvom zápase v našom drese otvorili aj strelecké konto. Timea Kulová sa trafila raz a Alexandra Oškrdová dokonca zaznamenala hattrick.

“Dnes to bolo z našej strany také “nemastné-neslané”. Veľa som miešal zo zostavou, čo dievčatám na pohode nepridalo. V zostave však máme nové dievčatá, ktorým musím nájsť miesto a tak to na chvíľu musíme vydržať.” zhodnotil výkon tréner Dušan Ďuríček

Z1: FTC Fiľakovo 4:8 FBK Harvard

V zápase proti Filľakovu sme dominovali na ihrisku do polovice zápasu. Súperky sa potom trochu osmelili a my sme uspokojili s výsledkom, čo viedlo ku skorigovaniu skóre. V tretej tretine sme síce mali loptu na hokejkách viac my, no nepremieňali sme šance na gól. Za víkend sme si tak pripísali dve výhry a usadili sa na 1. miesto tabuľky 1. ligy žien. 

Slová trénera Dušana Ďuríčka: “Dnes musím pochváliť naše mladé dievčatá, ktoré si v obrane udržali čistý štít a k tomu dokonca dvakrát skórovali”.