Súvisiace zápasy

FBK Harvard Partizánske

Štart v znamení veľkých výhier

Sezónu odštartovala v sobotu 9.10.2021 aj kategória mladších žiakov, ktorí cestovali na turnaj do Trnavy.

Mladší žiaci Harvardu zažili vstup do sezóny a bol to teda vstup ako sa patrí. V prvom zápase si zmerali sily so žiakmi z Galanty, ktorých porazili výsledkom 19:0. Góly si rozložili rovnomerne do každej tretiny a potvrdili tak celozápasovú dominanciu.

V druhom zápase nastúpili proti domácej Trnave a ani jej nič nedarovali.  Už po prvej tretine, ktorú Harvard vyhral 8:0, bolo jasné, kto bude na ihrisku pánom. V ďalších dvoch obraz hry pokračoval a celkové skóre sa vyšplhalo na 17:0 v prospech Harvardu.

V štatistikách nájdete pri oboch zápasoch výsledok 15:0. Je to z dôvodu, že v mládežníckych kategóriach sa pri gólovom rozdiele o 15 oficiálne ukončuje zápas, ktorý však tímy môžu dohrať, aby naberali hernú prax.

A ako zhodnotil zápasy tréner Štefan Rajčan: "Aj napriek absencii 7 hráčov sme dokázali byť favoritom v oboch stretnutiach a dokázali sme kontrolovať hru po cely zápas. Hrali sme kombinačný a rýchly florbal, kde sme dokázali rozvlniť sieť 36-krát a Ema Ďatelinková si udržala čisté konto v oboch stretnutiach."