9_20210928_164224.jpg

Starší žiaci naberali skúsenosti v Galante

V rámci 2. kola ligy starší žiaci - západ sme cestovali na turnaj do Galanty kde sme sa stretli s tímami AS Trenčín - červení a Galanta United.

FBK Harvard 1:12 FBK AS Trenčín - červení
Prvý zápas so súperom AS Trenčín bol pre našich starších žiakov skôr náučným a tak sme v ňom mohli naberať skúsenosti zo zápasu z kategórie náročných. Našim mladým hráčom ukázal hlavné nedostatky na ktorých musíme zabrať do budúcna. Zlepšiť budeme musieť prácu s loptou a taktiež rýchlosť keďže sme boli nedôrazní v bránení a rýchlo sme strácali lopty.

Galanta United 3:8 FBK Harvard

Druhý zápas proti Fiľakovu sme hrali hneď po našom predošlom. Bohužiaľ, nezvádli sme úvod zápasu. Nakoniec sme sa však dostali do určitého zápasového tempa a stav dokázali obrátiť a po zvyšok zápasu si držať od súpera výsledkový odstup.

"Individuálne musím pochváliť výkon brankárky Emy Ďatelinkovej, ktorá je vekom ešte mladšia žiačka. Ukázala v sebe neskutočný talent. Za zmienku stojí aj vynikajúco hrajúci Oliver Vlčko, ktorý bol v 8 z 9 góloch, keď si pripísal 5 gólov a 3 asistencie." skonštatoval hlavný tréner starších žiakov Štefan Rajčan.

Zdroj Foto: SZFB | Miroslav Slávik

Súvisiace odkazy