26_20231013_115445.jpg
31_20220203_153345.jpg

Športovec mesta Partizánske

Aj tento rok prebieha v týždenníku TEMPO anketa športovec mesta Partizánske za rok 2020/2021 v ktorej nechýbajú ani naši členovia. O víťazoch v jednotlivých kategóriách rozhodnú čitatelia týždenníka hlasovaním. V nasledujúcich riadkoch si zodpovieme základné otázky - ako a do kedy môžete zahlasovať a takisto si v krátkosti predstavíme zástupcov nášho klubu.

Ako hlasovať?
V týždenníku TEMPO nájdete „tiket“ v ktorom je potrebné vypísať nominantov za ktorých hlasujete. Tento tiket je potrebné poslať na adresu redakcie „Vydaveľstvo TEMPO, Februárová 152/1, Partizánske“ alebo je možné tiket vhodiť do redakčnej schránky. Takisto môžete vypísaný tiket z novín odovzdať trénerom jednotlivých družstiev, ktorý tikety budú zbierať.

Do kedy je možné hlasovať?
Uzávierka ankety športovec Partizánskeho je 10. marca 2022.

Kedy bude vyhlásenie výsledkov?
Ak bude pandemická situácia na Slovensku priaznivá, vyhlásenie víťazov ankety bude opäť súčasťou galaprogramu Večer športovcov, ktorý je naplánovaný na piatok 25. marca 2022 od 18:00 v kinosále Panoramatického 3D kina v Partizánskom.

Akí sú nominanti nášho klubu?

Kategória do 15 rokov: Lenka Červená
Univerzálna florbalistka je vo svojom mladom veku (15 rokov) oporou Harvardu nielen v mládežníckych kategóriách, ale aj v družstve žien, ktoré je suverénnym lídrom 1. ligy žien. S 28 bodmi je treťou najproduktívnejšou hráčkou 1. ligy a s 18 asistenciami aj najlepšou nahrávačkou. Svoj talent ukázala aj počas premiéry na majstrovstvách sveta žien, kde bola s 5 gólmi treťou najlepšou strelkyňou a s 9 bodmi zároveň aj treťou najproduktívnejšou hráčkou slovenskej reprezentácie.

Kategória od 15 do 19 rokov:  Nikol Drábeková
Šestnásťročná univerzálna florbalistka je oporou družstva žien Harvardu, ktoré je suverénnym lídrom 1. ligy žien. S 19 gólmi je najlepšou strelkyňou 1. ligy žien a zároveň sa radí medzi najproduktívnejšie hráčky extraligového družstva žien ŠK 98 Pruské, v ktorom hrá na striedavý štart. V roku 2021 absolvovala debut v slovenskej reprezentácii žien na majstrovstvách sveta.

Kategória nad 19 rokov: Peter Baštrnák
Dvadsaťročný kapitán mužov FBK Harvard Partizánske sa stáva oporou prvoligového družstva. Túto úlohu berie zodpovedne a svojím príkladným prístupom k tréningovým povinnostiam je vzorom aj pre mladú generáciu hráčov. V roku 2021 bol jedným zo strojcov úspechu Harvardu na prestížnom hokejbalovom turnaji mužov Winners Summer Cup, kde so spoluhráčmi obsadili 2. miesto

Kategória kolektívy: FBK Harvard Partizánske – ženy
V aktuálnom súťažnom ročníku je družstvo žien Harvardu suverénnym lídrom 1. ligy, keď v desiatich zápasoch nestratilo ani bod, dosiahlo gólové skóre 104:37 a je na najlepšej ceste vrátiť sa späť do extraligy. Družstvo žien disponuje až ôsmimi florbalovými reprezentantkami Slovenska.

Kategória tréner: Dušan Ďuríček
V FBK Harvard Partizánske trénuje družstvá od mládeže až po ženy. S družstvom žien je jasným lídrom 1. ligy bez straty bodu. Je Aj trénerom Komisie vzdelávania talentovanej mládeže pri družstve žiačok a dorasteniek. V uplynulom roku sa stal hlavným trénerom slovenskej reprezentácie junioriek a taktiež asistentom trénera národného družstva žien, ktoré obsadilo na majstrovstvách sveta šieste miesto.

Kategória tréner: Štefan Rajčan
V FBK Harvard Partizánske trénuje družstvá od mládeže až po prvoligových mužov. Je aj trénerom Komisie vzdelávania talentovanej mládeže pri družstve žiačok a dorasteniek. V uplynulom roku sa stal asistentom trénera slovenskej reprezentácie junioriek a taktiež asistentom tréner národného družstva žien, ktoré obsadilo na majstrovstvách sveta šieste miesto.

Ak Vás niektorí z našich nominantov presvedčil, budeme radi ak zaňho zahlasujete spôsobom opísaným vyššie. Ďakujeme.