14_20211020_113548.jpg

Naši najmenší v akcii

Skúsenosti na turnaj do Trenčína šla zbierať aj najmladšia kategória - mladšia prípravka. Postavili sme dva tímy - modrí (chlapci) a bieli (dievčatá).

Sobota 16. októbra priniesla prvé súťažné zápolenia pre mladšiu prípravku. Hneď v otváracom zápase sezóny sa predstavili FBK Harvard Partizánske - modrí proti 1.FBC Florbal Trenčín. A síce skóre bolo 17:2 v prospech Trenčína, chlapci zanechali dobrý dojem. Vo svojom druhom zápase si zmerali sily so súperom z Trenčianskych Teplíc. Aj tu ťahali za kratší koniec a podľahli 3:13. Posledný súboj bol proti Nemšovej. Tento zápas už bol vyrovnanejší, ale výsledok opäť nebol v náš prospech a modrí prehrali v pomere 5:7.

FBK Harvard Partizánske - bieli čelili na úvod druhému silnému trenčianskemu celku a to FBK AS Trenčín. V tomto zápase ťahali za kratší koniec a podľahli v pomere 18:3. Druhého súpera, Galanta United, ale už dokázali poraziť 9:5 a zaknihovali si prvé víťazstvo.

Víkend tak priniesol prehry aj víťazstvo, výsledky ale nie sú dôležité. Išlo o to nabrať najmä skúsenosti v konkurencii iných tímov.

Autor: Tomáš Peciar