Súvisiace zápasy

FBK Harvard Partizánske
26_20231013_115445.jpg
17_20211025_122211.jpg

Mládež sa predstavila pred vlastným publikom

Zápasy svojich ratolestí si mohli pozrieť aj rodičia v Partizánskom. V sobotu to bola kategória mladších žiakov a v nedeľu prišla na rad staršia prípravka.

Mladší žiaci odohrali 2 zápasy. V prvom predčili tím FBK Fair Levice a pripísali si víťazstvo. V druhom zápase proti Nitre vyhrávali takmer celý zápas, no Nitra v posledných minútach dokázala zápas otočiť. 

FBK Harvard Partizánske 16:1 FBK Fair Levice
FBK Harvard Partizánske 5:6 DFA Nitra

"Do zápasov sme išli bez našej opory v bráne Eme Datelinkovej , ktorá ostala doma v karanténe. Čakali nás dva odlišne zápasy , kde v prvom sme vyhrali vysokým rozdielom a boli dominantný vo všetkom. A druhy zápas nás čakal tím z Nitry, ktorý predvádzal dobre výkony v predošlých zápasoch. Tento zápas sme už odohrali bez dvoch hráčov z prvého zápasu a do brány prišla mladá odchovankyňa. Zápas sme mali dobre rozbehnutý, vyhrávali sme 5:2 , ale veľa šancí zostalo nepremenených, čo super využil v rýchlych protiútokoch a doťahoval skóre. Bohužiaľ , nakoniec prišli dva nešťastne góly a zápas sme aj napriek hernej a streleckej prevahe nedokázali udržať v náš prospech. Som ale rád, že tím dostal aj takúto “facku” a zistil, že treba naďalej viac a viac trénovať. Za predvedenú hru som spokojný." ohodnotil výkony mladších žiakov tréner Rajčan.


Staršia prípravka odohrala na domácej palubovke 3 zápasy proti Trnave, Nitre a Galante. Vo všetkých sa tešila z vysokého víťazstva.

FBK Harvard Partizánske 16:2 Floorball Academy Trnava
FBK Harvard Partizánske 15:5 ŠK Slávia SPU DFA Nitra
FBK Harvard Partizánske 15:0 Galanta United

"V nedeľu nás čakali 3 zápasy , kde som chcel dať možnosť zahrať si všetkým hráčom na lavičke. Myslím, že zápasy sme zvládli výborne a dokázali sme v každom zápase dominovať a potvrdili rolu favorita. Teší má však aj fakt , že dievčatá, ktoré sú v tíme,  začínajú využívať svoje skúsenosti a je vidno, že herne napredujú. V bránke podala výborný výkon Natália Bartošová a premiéru medzi staršími mal aj Maťko Čertík. Som rad, že dokážeme podávať stabilne výkony a herne sa posúvame. Ďakujeme fanúšikom za podporu." zhodnotil tréner Rajčan.

Poslednou mládežníckou kategóriou, ktorá sa cez víkend predstavila na ihrisku boli starší žiaci. Tí cestovali na turnaj do Trenčína, kde čelili miestnemu FBK AS Trenčín - bieli a žiakom z Nitry. V oboch zápasoch síce ťahali za kratší koniec, ale veríme, že nazbierané skúsenosti im pomôžu v ďalšom florbalovom raste.

FBK AS Trenčín - bieli 10:4 FBK Harvard Partizánske
FBK Harvard Partizánske 2:8 ŠK Slávia SPU DFA Nitra


Autor: Tomáš Peciar