26_20231013_115445.jpg
6_20210922_134503.jpg

Hráči Harvardu v extraligových kluboch

Ján Lacika a Nikol Drábeková túto sezónu posilnili striedavými štartmi extraligové kluby. Obom sa posledný víkend vydaril na výbornú.

Aj túto sezónu okúsia naši hráči extraligu vo farbách iného klubu. Janči Lacika a Nikol Drábeková pôsobia okrem nášho tímu aj na striedavom štarte* v tímoch z extraligy a tento víkend sa im darilo na výbornú. Veď čítajte nižšie.

Janči Lacika - na striedavom štarte v Snipers Bratislava pomohol k prvej výhre svojho tímu v extralige nad Lidom Bratislava. Snipers vyhrali tesne 6:5 a najmä v závere zápasu ukázal, že extraligové tempo mu nerobí problémy. Naopak problémy a vrásky narobil on svojmu súperovi, po čom bol ocenený aj titulom najlepší hráč zápasu.

Foto: Michal Tarabík

Nikol Drábeková - na striedavom štarte v Pruskom predviedla svoju šikovnosť, keď v prvom zápase proti Nitre pomohla svojmu tímu k výhre 13:7 tromi gólmi a piatimi asistenciami. V druhom zápase pri výhre 1:6 nad Hurikánom Bratislava pridala opäť jeden gól a jednu asistenciu. A to ešte nie je všetko. Nikol po prvom dvojkole kraľuje bodovaniu Hyundai extraligy s 10 bodmi (4+6).

Foto: Martin Naňo

Obom gratulujeme k skvelému víkendu, držíme palce do ďalších zápasov a ďakujeme za reprezentáciu klubu.

*Striedavý štart oprávňuje hráča štartovať v rovnakej sezóne vo svojom materskom klube a zároveň aj v tíme z nižšej alebo vyššej ligy.